UAB “Skirmantera” montuoja bei parduoda ALUCAR miškovežio antstatus ant bet kurios jūsų pasirinktos važiuoklės. Šie antstatai pasižymi savo lengvumu bei tvirtumu, o vardas žinomas visame pasaulyje kaip labai patikimas partneris miško technikos eksploatavime.

Apie ALUCAR 

Alucar Oy yra Suomijos kompanija, kuri specializuojasi miškovežiams skirtų antstatų ir atramų projektavime, pardavime ir gamyboje. Siekdama iki maksimumo padidinti naudingąją miškovežių apkrovą, aukštos kokybės gaminius kompanija gamina daugiausia iš aliuminio. Kompanija buvo įkurta 1984 metais ir per ketvirtį amžiaus tapo pirmaujančia miškovežių kūrimo ir gaminimo kompanija.

Gaminiai ir aukšto lygio automatizuota gamyba remiasi tiksliai suprojektuotomis modulinėmis konstrukcijomis. Detalės gaminamos taip, kad jas būtų galima greitai ir lengvai surinkti ir reikėtų kuo mažiau virinti. Greitą montavimą užtikrina gerai apgalvota konstrukcija ir tikslus pagaminimas. Dėl varžtinių sujungimų atsargines dalis galima pakeisti labai greitai.

Alucar Oy priklauso Extendo Group – Švedijos kompanijai, kuri specializuojasi medienos transportavimo ir krovinių tvirtinimo srityje.

Alucar yra rinkos lyderiu, užimančiu didelę jos dalį Suomijoje. Maždaug 70 procentų jos apyvartos tenka eksportui. Gaminiai eksportuojami į daugiau kaip 30 šalių. Tradicinėmis kompanijos eksporto rinkomis yra Skandinavija, žemyninė Europa, Rusija ir Baltijos šalys. Gaminiai taip pat eksportuojami į Šiaurės ir Pietų Ameriką, Afriką bei Japoniją.

Informacija apie statramsčius: https://www.skirmantera.lt/prekes-paslaugos/statramsciai-rungai/

Aplankykite mus YouTube kanale: https://www.youtube.com/channel/UCKH3-Zy-i0MN-NoLfYiHBWQ/videos?shelf_id=0&view=0&sort=dd

Platesnę informaciją apie hidraulinius antstatus galite sužinoti paskambinę mobiliuoju telefonu +37067793935 arba parašę laišką skirmantera@gmail.com

#JONSERED #HIAB #LOGLIFT #MULTILIFT #BENALU #MANIPULIATORIUS #KĖLIMOTECHNIKA #KĖLIMOKRANAS #SKIRMANTERA #ALUCAR #ALUCARANTSTATAS