LOGLIFT kranas

LOGLIFT atstovas Lietuvoje

UAB Skirmantera – oficialus JONSERED, HIAB, LOGLIFT, MULTILIFT, AJK atstovas vakarų Lietuvoje. Mus, kaip hidraulinių antstatų montuotojus Lietuvoje pripažįsta Volvo, Scania, Man, Iveco, MB. Parduodame ir montuojame miškovežio antstatus su LOGLIFT kėlimo kranais.

Kodėl LOGLIFT manipuliatorius?

Šiame skyriuje plačiau pakalbėsime apie LOGLIFT kėlimo kraną, kuris kitaip dar vadinamas manipuliatorius. Šio “Brand” kėlimo kranas tikriausiai žino kiekvienas. Suomijos – Švedijos koncerno CARGOTEC įranga žinoma visame pasaulyje ir yra užsitikrinusi patikimos, aukščiausios klasės įmonės įvaizdį ir atsiliepimus. Šio gamintojo kėlimo kranai puikiai žinomi ir vertinami Lietuvoje. Vieni iš didžiausių pliusų, kodėl mes tapome šio koncerno partneriai, tai patikimumas, atsarginių dalių saugojimas 10 metų, puiki išliekamoji vertė. LOGLIFT kėlimo kranai gali būti naudojami tiek medienos apdirbimo srityje. 

Yra pagrindinės HIAB kranų rūšys:

  • L formos (padedamo ant darbinės platformos);
  • Z formos (sulankstomi už kabinos);

Informacija apie kėlimo kranus rasite paspaudę šią nuorodą:

https://www.skirmantera.lt/hidraulinis-antstatas-alucar-multilift-ajk-hiab/kelimo-kranas/

Prailginta garantija, visiems HIAB kranams manipuliatoriams iki 24 mėnesių.
Garantija galios visiems kranams manipuliatoriams, pristatytiems po 2016 m. spalio mėn. 1 d.
HIAB siūlo bendrąją garantiją – 2 metams.
Manipuliatoriaus struktūriniams komponentams suteikiama papildoma iki 5 metų garantija. HIAB T modeliams suteikiama 3 metų garantija struktūriniams komponentams.

Mes esame pasirengę jums padėti išsirinkti tinkamiausią kėlimo kraną (manipuliatorių), tad nedvejokite, susisiekite su mumis. Taip pat norime pabrėžti, kad mūsų įmonėje yra atliekama šiuolaikinė kompiuterinė diagnostika, kuri padeda greičiau nustatyti manipuliatoriaus/ kėlimo krano gedimą. Tai mūsų klientams padeda sutaupyti laiką ir pinigus. Greitai išspręstas gedimas lygus uždirbamiems pinigams.

Aplankykite mus YouTube kanale: https://www.youtube.com/channel/UCKH3-Zy-i0MN-NoLfYiHBWQ/videos?shelf_id=0&view=0&sort=dd

Platesnę informaciją apie hidraulinius antstatus galite sužinoti paskambinę mobiliuoju telefonu +37067793935 arba parašę laišką skirmantera@gmail.com