prekės ir paslaugos

BORTINIS KĖBULAS

Prekės ir paslaugos – UAB Skirmantera. Įmonė parduoda ir montuoja aliuminius ar plieninius bortinius savivarčio kėbulus. Bortinis kėbulas gali būti montuojamas ant jūsų pasirinktos važiuoklės ir tik nuo jūsų priklauso ar jis bus su kėlimo kranu (manipuliatoriumi) ar be.

Tokio kėbulo dėka galėsite lengvai ir patogiai transportuoti:

– langus;

– duris;

– trinkelių paletes;

– ir kt. krovinį.

Bortiniai kėbulai gali būti savivarčiai, arba ne. Su sumontuotu kėlimo kranu arba be jo. Viskas pagal jūsų poreikius.

Kėbulas sumontuojamas per pusdienį ar dieną, priklausomai nuo komplektacijos.

STATRAMSČIAI

Statramsčiai, rungai – UAB “Skirmantera” – parduodame statramsčius ALUCAR, FOREST, TMT. Statramsčiai gali būti aliuminiai, metaliniai, išlengvinto plieno. Padarome statramsčių užkrovimo lenteles.

Informacija apie ALUCAR statramsčius https://www.skirmantera.lt/prekes-paslaugos/statramsciai-rungai/alucar-statramsciai-rungai/

TMT statramsčiai

TMT statramsčiai yra pilnai aliuminiai. Jie pasižymi lengvumu ir patvarumu. Jie sudatyti iš trijų dalių: “kišenių platforma” bei dviejų vertikalių dalių, kurios įsistato į “kišenes”. TMT Malinen OY TMT nuo 1958  yra tradicinis komponentų tiekėjas ir vienas iš pirmaujančių aliuminio gaminių, skirtų kėbulų gamybos pramonei, Suomijoje.

Taip pat siūlome Forest statramsčius, kurie yra iš išlengvinto plieno. Forest statramsčiai ypač gerai žinomi Suomijoje, kur ir yra įsikūrusi įmonė. https://www.skirmantera.lt/prekes-paslaugos/statramsciai-rungai/tmt-statramsciai-rungai/

Informacija apie Forest statramsčius https://www.skirmantera.lt/prekes-paslaugos/statramsciai-rungai/forest-statramsciai-rungai/

Jeigu turite klausimų, skambinkite telefonu: Prekės ir paslaugos +37067793935

METALO KONTEINERIAI

UAB “Skirmantera” parduoda skiploader, hooklift tipo metalo konteinerius skirtus statybinėms ar maisto atliekoms. Konteineris gali būti uždaras ar atviras, šiukšlių ar statybinių atliekų. Jūsų dėmesiui – siūlome požeminius ar antžeminius atliekų presus. Jie sutaupo jums laiką bei kaštus, skirtus atliekoms transportuoti ir užima labai mažai vietos. 

Mes galime suprojektuoti ir gaminti konteinerius:

– kietos atliekos (šiukšlės)

– birūs kroviniai (grūdai, smėlis, pjuvenos)

– laužas

– negyvų gyvūnų kūnų gabenimas

Vaizdo įrašas apie metalo konteinerius https://www.youtube.com/watch?v=5JgwBxHMhxc&t=1s

Metalo konteinerių dizainas, talpa, matmenys skiriasi. Ir jie yra suskirstyti į 3 grupes pagal pakrovimo specifikaciją:

-Hook lift konteineriai – su kilpa priešais konteinerį;

-Skip-loader – jungiamosios detalės abiejose šoninėse sienose, keliamos grandinėmis;

-frontalinio krautuvo konteineriai – su kišenėmis ant šoninių sienų, skirtų krautuvui;

Kablinio konteinerio  platesnis aprašymas https://www.skirmantera.lt/metalo-konteineris/hook-lift/

Grandinėmis užtraukiamo konteinerio platesnis aprašymas https://www.skirmantera.lt/metalo-konteineris/skip/

Taip pat parduodame požeminius, pusiau požeminius metalo konteinerius ir įvairius atliekų presus.

Didžioji dalis pagamintų konteinerių eksportuojama į Skandinaviją

KIAURYMIŲ RESTAURACIJA

Kiekvienam tikrai yra aktualu remonto išlaidas sumažinti iki minimalios sumos, ypač jei kokybė nuo to nenukenčia. Tam yra tobulas vaistas – kiaurymių restauracija. Restauracija, arba kitaip dar vadinama dalių atnaujinimas, padeda sutaupyti iki 50 proc. originalios (tiesiai iš gamintojo pirktos) detalės kainos.

Kiaurymių restauravimas atitinka ISO -St3 paviršiaus valymo švarumo standartą – Pilnas paviršiaus kruopštus valymas rankiniu ir elektromechaniniu būdu iki metalo blizgesio atsiradimo.

Kiaurymių restauracijos (ovalo atstatymo) vaizdo įrašą gali rasti paspaudę šią nuorodą https://www.youtube.com/watch?v=neH90cdqnXI

Kokias dalis galima restauruoti?

– strėlių pirštų lizdus!

– kaušų, greiferių tvirtinimo lizdus!

– važiuoklės ir kitų mazgų guoliavietės!

– ir įvairias kitas kiaurymes!

Kiaurymės Ø nuo 35 iki 250 mm.

Kiaurymės gylis iki 1500 mm.

Išsidėvėjusi statybinės technikos kiaurymė, didelis klibėjimas gali smarkiai apsukinti darbą ir sukelti didesnių bėdų ateityje. Profesionaliai restauruojame ir atnaujiname įvorių lizdus, restauruojame kiaurymes bet kokioje technikoje, kurioje galima įdėti mūsų įrengimą. Suteikiame garantiją atliktiems darbams.

VILKIKO HIDRAULIKA

UAB „Skirmantera“ – vilkiko, sunkvežimio hidraulika.

Mūsų sumontuotos hidraulikos vilkikams vaizdo įrašą galite pamatyti paspaudę šią nuorodą https://www.youtube.com/watch?v=YAqvpSy5iEo

Vilkiko hidraulika, priklausomai nuo sudėtingumo, gali būti sumontuota per 2-3 darbo dienas. Suteikiama garantija. Hidraulikos montavimas.

Kokios markės vilkikams galime sumontuoti hidrauliką?

Vilkiko hidraulika montuojama MB, IVECO, DAF, MAN, SCANIA, VOLVO, RENAULT važiuoklėms.

Dažniausiai hidrauliką montuojame puspriekabėms su judančiomis grindimis arba savivartėms puspriekabėms. Jeigu klientas nori universalios hidraulikos, galime sumontuoti ir universalią. Sunkvežimio hidraulika parenkama pagal jūsų sunkvežimio VIN numerį. Jį turėdami matysime kokia jūsų sunkvežimio komplektacija, ir, galbūt, kai kurių sunkvežimio hidraulikos daliu jums įsigyti jau nebereikės.

Bendrą informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas galite rasti paspaudę šią nuorodą https://www.skirmantera.lt/hidraulikos-dalys/

HIDRAULINIS ANTSTATAS

UAB Skirmantera – tai įmonė, kuri nuo pat savo veiklos pradėjimo specializuojasi hidraulinių antstatų montavime. Hidraulinis antstatas gali būti skirti darbui su miško arba statybine technika.

Atstovavimas

Esame oficialus JONSERED, HIAB, LOGLIFT, MULTILIFT, AJK, HYDROLIFT atstovas Lietuvoje. Mus, kaip hidraulinių antstatų montuotojus Lietuvoje, pripažįsta tokios tarptautinio “brand” įmonės kaip: Volvo, Scania, Man, Iveco, MB, Renault.

Pagal jūsų pageidavimus galime pasiūlyti grandinėmis arba kabliu užtraukiamas konteinerines sistemas. Grandininė konteinerių užtraukimo sistema kitaip dar vadinama “Skip loader”, o kablinė užtraukimo sistema – “hook lift”.

Įvairių tipų antstatų pardavimas ir montavimas:

savivartis kėbulas;

grūdovežis;

miškavežis – miškovežis;

bortinis kėbulas

Prie mūsų montuojamų ir parduodamų antstatų parduodame ir montuojame ALUCAR EXTE, TMT, FOREST statramsčius, tarprungius, apsauginių diržų gerves.

PRIEKABOS IR PUSPRIEKABĖS

UAB “Skirmantera” parduoda įvairaus tipo priekabas bei puspriekabes. Jau 7 metus esame prancūzų gamintojo BENALU aliumininių puspriekabių atstovas Lietuvoje bei Latvijoje. Aliumininė puspriekabė pasižymi savo lengvumu, tvirtumu bei puikia išliekamąja verte. Dėka savo konstrukcijos, bet kuri BENALU puspriekabė gali vežti didesnį krovinį, lyginant su tokio pat tipo konkurentų puspriekabėmis. Kiekviena UAB Skirmantera siūloma puspriekabė ar priekaba bus kuopščiai parinkta jums ir tik pagal jūsų konkrečius poreikius. Taip pat parduodame JYKI priekabas darbui.

Visos prekės ir paslaugos siūlomos klientui tik išsiaiškinus konkrečius jo poreikius.