Kiekvienam tikrai yra aktualu remonto išlaidas sumažinti iki minimalios sumos, ypač jei kokybė nuo to nenukenčia. Tam yra tobulas vaistas – kiaurymių restauracija. Restauracija, arba kitaip dar vadinama dalių atnaujinimas, padeda sutaupyti iki 50 proc. originalios (tiesiai iš gamintojo pirktos) detalės kainos.
Kiaurymių restauravimas atitinka ISO -St3 paviršiaus valymo švarumo standartą – Pilnas paviršiaus kruopštus valymas rankiniu ir elektromechaniniu būdu iki metalo blizgesio atsiradimo.
UAB „Skirmantera“ Jums suteikia šią galimybę. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite šia galimybe. Jūsų patogumui, galime atvykti į Jūsų nurodytą vietą, jei mums leidžia darbų apkrova.

Restauruodami kiaurymes prašome kliento, kad mums pateiktų kaiščius, kurie įsistato į kiaurymes. Taip kiaurymės atrestauruojamos su “įvarža”. Jeigu klientas neturi kaiščių – mes juos pagaminame. Norint ateityje ilgiau išvengti kiaurymės ovalo atsiradimo, pasitarę su klientu, įviriname įvores.

Kiaurymių restauracijos (ovalo atstatymo) vaizdo įrašą gali rasti paspaudę šią nuorodą https://www.youtube.com/watch?v=neH90cdqnXI

Kokias dalis galima restauruoti?

– strėlių pirštų lizdus!
– kaušų, greiferių tvirtinimo lizdus!
– važiuoklės ir kitų mazgų guoliavietės!
– ir įvairias kitas kiaurymes!

Kodėl verta rinktis kiaurymių restauraciją?

– puiki kokybė!
– priimtina kaina!
– suteikiama garantija!
– optimalus darbo laikas!
– esant būtinybei, atvyksime į Jūsų nurodytą vietą!

Kiaurymės Ø nuo 35 iki 250 mm.
Kiaurymės gylis iki 1500 mm.

Išsidėvėjusi statybinės technikos kiaurymė, didelis klibėjimas gali smarkiai apsukinti darbą ir sukelti didesnių bėdų ateityje. Profesionaliai restauruojame ir atnaujiname įvorių lizdus, restauruojame kiaurymes bet kokioje technikoje, kurioje galima įdėti mūsų įrengimą. Suteikiame garantiją atliktiems darbams.

Informacija apie kiaurymių restauraciją rasite skiltyje Prekės ir paslaugos https://www.skirmantera.lt/hidraulikos-dalys/

Jeigu turite klausimų, nedvejokite, susisiekite mob. tel. +370 677 93935