NTM šiukšliavežė

Oficialus ir sertifikuotas NTM servisas Klaipėdoje – UAB Skirmantera. Pas mus galite įsigyti šiukšliavežių atsargines dalis, pasinaudoti serviso paslaugomis, kuris profesionaliai atliks jūsų šiukšliavežei diagnostiką arba remonto darbus. 2020 m įmonės darbuotojai sėkmingai baigė NTM gamyklos parengtus mokymus pagal naujausias technologijas. Norime šiomis žiniomis pasidalinti su jumis.

Suomių gamintojas labiausiai fokusuojasi į šiukšliavežes, bei priekabas/puspriekabes.

Šiukšliavežės gali būti pakraunamos priekyje, gale, pakrovimas atskiriant atliekų rūšis. Yra galimybė aptarnauti pusiau požeminius konteinerius su specialia pakėlimo įranga. O siekiant skatinti ekologiją, įmonė sukūrė ir rinkai pristatė elektrohibridinę šiukšliavežę.

NTM įmonės gamintojos koncepcija

NTM turėtų būti dinamiška ir naudinga įmonė mūsų klientams, darbuotojams, savininkams ir kaimo vietovėms, kuriose mes dirbame.

• NTM turėtų būti nuolat auganti įmonė, kuri turi reikšmingą augimą kas metus.
• Pagrindinės veiklos ir augimas bus pasiektas per gamybą mūsų pagrindinėje įmonėje.
• Kad tai įgalintų, įmonė turi pasiekti reikiamų rezultatų ir būti žinoma dėl nuovokumo, patikimumo ir teisingumo.
   Šūkis: „Su klientu laiku“

VERSLO POLITIKA
Kurti, gaminti ir parduoti aukštos kokybės produktus kelių surinkimui ir transportavimui žinantiems ir reikliems klientams. Be to, palaikykite gerai veikiančią antrinės rinkos organizaciją ir gerus ryšius tiek iš vidaus, tiek su išoriniu pasauliu.

KOKYBĖS POLITIKA
NTM yra pradinis kėbulų ir priekabų tiekėjas.
Tai reiškia, kad NTM:
• Patenkina ir, jei įmanoma, viršija klientų lūkesčius.
• Tiekia nepriekaištingus produktus ir paslaugas, tenkinančius klientų poreikius.
Supranta, kad tinkamo kokybės lygio pasiekimas yra asmeninė visų įmonės darbuotojų atsakomybė, ir prisiima nuolatinį produktų bei paslaugų tobulinimą.
APLINKOS APSAUGOS POLITIKA
Kiekviena proga ir remdamiesi galiojančiais įstatymais, klientų reikalavimais ir įmonės ištekliais stengsimės sumažinti neigiamą savo veiklos ir produktų poveikį aplinkai.
Taikydami aplinkosauginį požiūrį projektavimo ir gamybos srityje, taip pat nustatydami griežtesnius reikalavimus medžiagoms ir tiekėjams, užtikrinsime, kad mūsų klientas gautų jų poreikiams pritaikytas transporto priemones ir užtikrintų geriausią įmanomą efektyvumą ir aplinkosauginį veiksmingumą.
Mūsų pastangos bus valdomos atsižvelgiant į tai, kas yra finansiškai pagrįsta ir technologiškai įmanoma.

Platesnė informacija apie gamintojo įmonę http://www.ntm.fi/the-company/ntm/general

Informacija UAB Skirmantera atliekamas paslaugas ir parduodamas prekes https://www.skirmantera.lt/prekes-paslaugos/