rungai statramsčiai

Statramsčiai, rungai – UAB “Skirmantera” – parduodame statramsčius ALUCAR, FOREST, TMT. Statramsčiai gali būti aliuminiai, metaliniai, išlengvinto plieno. Padarome statramsčių užkrovimo lenteles.

Vaizdo įrašai https://www.youtube.com/watch?v=5_EZw7vqTDk&t=27s

https://www.youtube.com/watch?v=Hq0YT-lTLXg&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=pcvypRV0bkU

ALUCAR statramsčiai rungai

Alucar Oy yra Suomijos kompanija, kuri specializuojasi miškovežiams skirtų antstatų ir atramų projektavime, pardavime ir gamyboje. Siekdama iki maksimumo padidinti naudingąją miškovežių apkrovą, aukštos kokybės gaminius kompanija gamina daugiausia iš aliuminio.

Alucar Oy buvo įkurta 1984 metais ir per ketvirtį amžiaus tapo pirmaujančia miškovežių kūrimo ir gaminimo kompanija.

Alucar gaminiai ir aukšto lygio automatizuota gamyba remiasi tiksliai suprojektuotomis modulinėmis konstrukcijomis. Detalės gaminamos taip, kad jas būtų galima greitai ir lengvai surinkti ir reikėtų kuo mažiau virinti. Greitą montavimą užtikrina gerai apgalvota konstrukcija ir tikslus pagaminimas. Dėl varžtinių sujungimų atsargines dalis galima pakeisti labai greitai.

Alucar Oy priklauso Extendo Group – Švedijos kompanijai, kuri specializuojasi medienos transportavimo ir krovinių tvirtinimo srityje.

Alucar yra rinkos lyderiu, užimančiu didelę jos dalį Suomijoje. Maždaug 70 procentų jos apyvartos tenka eksportui. Gaminiai eksportuojami į daugiau kaip 30 šalių. Tradicinėmis kompanijos eksporto rinkomis yra Skandinavija, žemyninė Europa, Rusija ir Baltijos šalys. Gaminiai taip pat eksportuojami į Šiaurės ir Pietų Ameriką, Afriką bei Japoniją.

Informacija apie ALUCAR statramsčius https://www.skirmantera.lt/hidraulikos-dalys/statramsciai/alucar/

TMT statramsčiai

TMT statramsčiai yra pilnai aliuminiai. Jie pasižymi lengvumu ir patvarumu. Jie sudatyti iš trijų dalių: “kišenių platforma” bei dviejų vertikalių dalių, kurios įsistato į “kišenes”. TMT Malinen OY TMT nuo 1958  yra tradicinis komponentų tiekėjas ir vienas iš pirmaujančių aliuminio gaminių, skirtų kėbulų gamybos pramonei, Suomijoje.
TMT yra komercinių transporto priemonių pramonės subrangovai, tiekiantys tiek pavienius gaminius, tiek kompleksiškus subjektus pagal klientų reikalavimus. Mes bendradarbiaudami su partneriais investuojame į nuolatinį produktų vystymą. 

Taip pat siūlome Forest statramsčius, kurie yra iš išlengvinto plieno. Forest statramsčiai ypač gerai žinomi Suomijoje, kur ir yra įsikūrusi įmonė.

Informacija apie TMT Malinen statramsčius https://www.skirmantera.lt/hidraulikos-dalys/statramsciai/tmt/

Informacija apie Forest statramsčius https://www.skirmantera.lt/hidraulikos-dalys/statramsciai/forest/

Jeigu turite klausimų, skambinkite telefonu +37067793935