ALUCAR Statramsčiai, rungai – UAB “Skirmantera”. Statramsčiai gali būti aliuminiai, metaliniai, išlengvinto plieno. Padarome statramsčių užkrovimo lenteles.

Vaizdo įrašai https://www.youtube.com/watch?v=5_EZw7vqTDk&t=27s

https://www.youtube.com/watch?v=Hq0YT-lTLXg&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=pcvypRV0bkU

ALUCAR statramsčiai rungai

Alucar Oy yra Suomijos kompanija, kuri specializuojasi miškovežiams skirtų antstatų ir atramų projektavime, pardavime ir gamyboje. Siekdama iki maksimumo padidinti naudingąją miškovežių apkrovą, aukštos kokybės gaminius kompanija gamina daugiausia iš aliuminio.

Alucar Oy buvo įkurta 1984 metais ir per ketvirtį amžiaus tapo pirmaujančia miškovežių kūrimo ir gaminimo kompanija.

Alucar gaminiai ir aukšto lygio automatizuota gamyba remiasi tiksliai suprojektuotomis modulinėmis konstrukcijomis. Detalės gaminamos taip, kad jas būtų galima greitai ir lengvai surinkti ir reikėtų kuo mažiau virinti. Greitą montavimą užtikrina gerai apgalvota konstrukcija ir tikslus pagaminimas. Dėl varžtinių sujungimų atsargines dalis galima pakeisti labai greitai.

Alucar Oy priklauso Extendo Group – Švedijos kompanijai, kuri specializuojasi medienos transportavimo ir krovinių tvirtinimo srityje.

Alucar yra rinkos lyderiu, užimančiu didelę jos dalį Suomijoje. Maždaug 70 procentų jos apyvartos tenka eksportui. Gaminiai eksportuojami į daugiau kaip 30 šalių. Tradicinėmis kompanijos eksporto rinkomis yra Skandinavija, žemyninė Europa, Rusija ir Baltijos šalys. Gaminiai taip pat eksportuojami į Šiaurės ir Pietų Ameriką, Afriką bei Japoniją.

Informacija apie ALUCAR statramsčius https://www.skirmantera.lt/hidraulikos-dalys/statramsciai/alucar/

UAB “Skirmantera” – parduodame statramsčius ALUCAR, FOREST, TMT. Statramsčiai gali būti aliuminiai, metaliniai, išlengvinti. Padarome statramsčių užkrovimo lenteles.

Jeigu turite klausimų, skambinkite telefonu +37067793935