BENALU aliuminine puspriekabė

UAB „Skirmantera“ parduoda įvairaus tipo priekabas bei puspriekabes. Jau 6 metus esame prancūzų gamintojo BENALU aliumininių puspriekabių atstovas Lietuvoje bei Latvijoje. Aliumininė miško  puspriekabė pasižymi savo lengvumu, tvirtumu bei puikia išliekamąja verte. Dėka savo konstrukcijos, bet kuri BENALU puspriekabė gali vežti didesnį krovinį, lyginant su tokio pat tipo konkurentų puspriekabėmis.

Miškinės BENALU puspriekabes naudojantys klientai sako, kad jie su aliuminine BENALU puspriekabe veža 4 kubais daugiau medienos per vieną reisą.

Benalu aliuminė miško puspriekabė

Benalu savo puspriekabes išskirsto taip:

  • Miško puspriekabė (timberliner);
  • Judančių grindų puspriekabė (jumboliner);
  • Savivartė puspriekabė (siderale)

Miškinė puspriekabė (Timberliner) CHARAKTERISTIKA

Techniniai parametrai:

– 2019 m gamybos prancūzų gamintojos aliuminė puspriekabė;

– Bendroji masė 39 tonos;

– Svoris 5150 kg;

– Rėmo ilgis 13.600 mm;

– Priekabos plotis 2.550mm;

– Maksimalus pakrovimo aukštis 2.550 mm;

– Komplektuojama su 8 ALUCAR XL3 statramsčiais;

– MB ašys, pirma pakeliama;

– Diskiniai stabdžiai;

– Plastikinė daiktadėžė;

– Atsarginio rato laikiklis;

– Plieninės apsaugos nuo užgriebio 6 vnt;

Puspriekabės komplektacija gali keistis, priklausomai nuo kliento pageidavimų.

Platesnė informacija apie puspriekabę https://www.skirmantera.lt/puspriekabe-priekaba-benalu-jyki/aliumine-puspriekabe-benalu/misko-puspriekabe/

BENALU aliumines miško puspriekabes montuojame pagal kliento poreikius. Jo gali būti pilnai aliuminės. Pilnos aliuminės puspriekabės komplektacijoje įeina aliuminiai diskai, aliuminis rėmas, aliuminės grindys. Jos puikiai apsaugo nuo medienos atliekų, kurios atsiranda krovimo metu. Puspriekabes , skirtas medienai transportuoti galime pasiūlyti su jūrinės medienos ar plastiko grindimis.

Kiekvienos puspriekabės komplektacijoje siūlome aliuminius, plieninius ar išlengvinto plieno statramsčius, apsaugas nuo užgriebio, medienos griebtuvus ir rotatorius.

Per 8 metus, kol UAB Skirmantera yra BENALU atstovas Lietuvoje ir Latvijoje, pardavėme daugiau kaip šimtą aliuminių puspriekabių. Jūs taip pat laukiami mūsų BENALU šeimoje. Susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime optimaliausią variantą. Kontaktiniai telefono numeriai nurodyti šio puslapio apačioje.

Aplankykite mus YouTube kanale: https://www.youtube.com/channel/UCKH3-Zy-i0MN-NoLfYiHBWQ/videos?shelf_id=0&view=0&sort=dd

Platesnę informaciją apie puspriekabes ar priekabas galite sužinoti paskambinę mobiliuoju telefonu +37067793935 arba parašę laišką skirmantera@gmail.com

#BENALU #JYKI #ALIUMINĖPUSPRIEKABĖ #PUSPRIEKABĖ #puspriekabė miškui