Miško priekaba JYKI

UAB „Skirmantera“ parduoda įvairaus tipo priekabas bei puspriekabes. Jau 8 metus esame prancūzų gamintojo BENALU aliumininių puspriekabių atstovas Lietuvoje bei Latvijoje. 
UAB „Skirmantera“ – JYKI priekaba medienai vežti. Didžiausias Skandinavijoje priekabų, puspriekabių ir antstatų gamintojas – suomių JYKI GROUP – sukaupė pusės amžiaus gamybos ir pardavimų patirtį. Šios puspriekabės per savo gyvavimo laikotarpį jau užsitiktino patikimos, stabilios įmonės vardą Lietuvoje ir Skandinavijoje.

UAB Skirmantera pardavė ne vieną JYKI puspriekabę klientams, todėl betarpiškai bendraudama su klientais žino šios priekabos privalumus ir trūkumus. Tik bendraujant galime pasiūlyti jums tinkamiausią variantą darbui. Todėl nedvejokite ir susisiekite su mumis.

Skandinaviškos technikos konstruktoriai ir gamintojai žino, kiek ištvermės, jėgos, atsparumo ir patikimumo reikia žmonėms bei mašinoms, kurios dirba dažnai ekstremaliomis sąlygomis Šiaurės platumose.

Vieni ryškiausių Jyki grupės produktų – ištvermingos ir funkcionalios miškavežių priekabos ir puspriekabės, skirtos gabenti medienai bei savivarčiai – žvyrui. Jos yra reguliuojamo ilgio ir pagamintos iš tvirtų medžiagų bei konstrukcijų, todėl yra manevringos bei patikimos ir dėl to aukštai vertinamos specialistų.

Jyki priekabos gali būti su sudvejintais ratai. Tai didelis pranašumas, norint vežti didžiulius krovinius, tačiau klientas turi turėti atitinkamą 6×4 važiuoklę. Žinomiausi JYKI produktai yra medienos priekabos: medienai gabenti, žvyrinė priekaba: dirvai ir žvyrui gabenti. Keičiamos priekabos, skirtos gabenti daugybę skirtingų krovinių. „Jyki“ taip pat, kaip ir kiti gamintojai, gamina priekabų važiuokles kitiems verslo poreikiams. Jums tereikia išreikšti savo norus ir mes pasiūlysime jums tinkamiausią variantą. Galbūt tai taps jūsų naujos arba papildomos veiklos rūšimi?

Parduodant Jyki priekabas mes klientams taip pat siūlome įsigyti statramsčius (rungus), apsaugas nuo užgriebio (tarprungius), mechaninius, pusiau automatinius arba automatinius diržų užtraukėjus. Diržų užtraukėjai yra reikalaujami pagal ES direktyvą dėl saugumo laikymosi transportuojant krovinį.

Platesnė informacija apie UAB Skirmantera siūlomas priekabas: https://www.skirmantera.lt/puspriekabe-priekaba-benalu-jyki/

 

Aplankykite mus YouTube kanale: https://www.youtube.com/channel/UCKH3-Zy-i0MN-NoLfYiHBWQ/videos?shelf_id=0&view=0&sort=dd

Platesnę informaciją apie puspriekabes ar priekabas galite sužinoti paskambinę mobiliuoju telefonu +37067793935 arba parašę laišką skirmantera@gmail.com

#BENALU #JYKI #ALIUMINĖPUSPRIEKABĖ #PUSPRIEKABĖ